Emo Kid-Co o nich psali noviny Moda...

1. dubna 2008 v 9:44 | emík |  -o emu
Emo Kids jsou podle názorů jedné skupiny malí delikventi, psychicky labilní jedinci nebo mají určitě spoustu problémů, proto je řeší tím, že se přidají k emo. Od dalších mají uznání a pochopení. Jak to s tímto stylem vlastně je? Co znamená a vyjadřuje?
Emo styl zahrnuje styl oblékání, poslouchání daného druhu muziky a snad i určité způsoby chování. Jedni emo kids nemají rádi, další je uznávají. Jednou z důležitých součástí jsou emoce. Kdekdo si pod tímto pojmem představí jen smutné, brečící a na sebevraždu myslící děti, ale není tomu tak. Alespoň praví emo o sobě tvrdí, že život prožívají s vším všudy, umí vyjádřit své emoce, ať už veselost nebo naopak smutek.

Vždy záleží na dané situaci, chovají se prostě přirozeně. Mají rádi přírodu, zvířata, květiny, zimu i léto a prožívají radosti kolem sebe.
Nedávají nijak příliš najevo že k emo patří, nemusí dávat najevo svůj styl, spíše se straní kolektivu, ale přesto se umí skvěle bavit. Poslouchají punk-rock a oblékají se jako emaři. To znamená tmavé barvy, výrazné líčení a vrstvení oblečení. Vlasy si barví na tmavě hnědo nebo na černo, líčí si oči výraznými stíny v odstínech černé, hnědé či červené. Oblékají například kecky, tmavé džíny, svetr přímo na tělo, výrazné brýle opět tmavých barev, různé řetězy a řetízky a vždy u sebe mají přehrávač hudby.
Ti falešní emo se naopak podle těch pravých emo chovají nepřirozeně, schválně nasadí vždy smutný výraz, často pláčou, podřezávají si žíly a myslí na sebevraždu. Obléknout si na sebe jen emo oblečení, poslouchají jejich muziku a už si myslí, že k emo patří a také to dávají patřičně najevo. Emo je tedy skupina mladých lidí, která se snaží odlišit od davu ostatních a to prostřednictvím svého stylu a svých pravidel.
Rozhodně to neznamená, že všichni emaři jsou násilníci, zloději či delikventi. Proto nechme tomuto stylu prostor a nezavrhujme ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M!Sh* M!Sh* | Web | 30. srpna 2008 v 23:40 | Reagovat

souhlas...jeden z mala clanku kterej se da brat jako ze na tom neco pravdivyho bude x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.